Otrzymuj bieżące wiadomości.

Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

nie teraz nie, dziękuję

Rekomendacje

  1. Zarząd PTA po analizie merytorycznej podjął decyzję o rekomendacji dwóch preparatów wpływających na męską płodność: TENfertil ON i Ferti Duo. Zarząd PTA brał pod uwagę zarówno skład chemiczny jak i efekty terapeutyczne obydwu preparatów.

  2. Zarząd Polskiego Towarzystwa Andrologicznego podjął decyzję o udzieleniu pozytwnej rekomendacji dla zastosowania systemu Mioxsys w diagnostyce niepłodności męskiej.

  3. Zarząd PTA po dogłębnej analizie podjął decyzję o udzieleniu rekomendacji dla preparatu Accu Sperm służącego do przesiewowej analizy nasienia przed wizytą u lekarza.

    System MiOXSYS® umożliwia pomiar w czasie rzeczywistym równowagi oksydacyjno-redukcyjnej między wszystkimi znanymi i nieznanymi utleniaczami i antyoksydantami znajdującym się w danym układzie biologicznym. Kwalifikacja pacjentów z potwierdzonym występowaniem stresu oksydacyjnego w nasieniu daje szansę na bardziej efektywną terapię.

    Biorąc pod uwagę przesłanki naukowe jak i praktyczność zastosowania MiOXSYS®, system ten można rekomendować do zastosowania w wybranych przypadkach diagnostyki niepłodności męskiej takich jak niepłodność idiopatyczna oraz u mężczyzn z grupy ryzyka stresu oksydacyjnego określonych na podstawie wywiadu.